Garancia najnižšej ceny

 
 
 
Stará Vajnorská 37
Bratislava - Zlaté piesky
Po - Pi: 10:00 - 19:00
So - Ne: 10:00 - 18:00
0948 012 233
info@golfuniverse.sk
Facebook

 

 
 

Profesionálna
golfová predajňa a e-shop

 
 
 
 
 
 

Garancia najnižšej ceny

Golf Universe garantuje najlepšiu možnú cenu tovaru v kamenných predajniach. Ak sa stane, že naša konkurencia ponúkne akciovú cenu tak ju dorovnáme, alebo sa skúsime ponúknut ešte lepšiu cenu. 

 

Musí ísť o rovnaký tovar, ktorý je dostupný

 
Garancia najnižšej ceny sa vzťahuje na prípady, keď ide o identický tovar. Tovar musí byť  označený, parametrami a kvalitou a s rovnakými podmienkami predaja, ako ponúkame my.

V praxi to znamená, že tovar nesmie byť u konkurencie zlacnený z dôvodu poškodenia, známok používania, chýbajúceho obalu alebo časti príslušenstva. Tiež nesmie byť cena tovaru u konkurencie viazaná na nákup iného tovaru v súprave, na nákup služby alebo využitia nákupu na splátky alebo iného úverového produktu.

Konkurenčná predajňa musí mať rovnaký tovar v zásobe na okamžitý predaj. Stáva sa, že predajňa propaguje akciu, tovar však mali len v obmedzenom množstve a vypredali ho. V takýchto prípadoch garanciu nie je možné uplatniť.

 

Rýchle overovanie


Garanciu sa snažíme vybaviť ihneď. V prípade, že cena konkurencie je výrazne nižšia, overovanie môže trvať 3 pracovné dni. Garanciu je možné uplatniť, ak je možné overiť podmienky predaja v konkurenčnej predajni. To znamená, že konkurenčná predajňa musí byť schopná poskytnúť informácie o cene buď telefonicky alebo ponukou na ich webových stránkach.

 

Výhody vernostného programu platia


Ak ste si úspešne uplatnili garanciu, stále získate vernostné body, ktoré následne môžete použiť na ďalšie nákupy v Golf Universe. 

 

Výnimky


Garancia sa nevzťahuje na ceny e-shopov. To platí aj u konkurencie, ktorá má kamenné predajne s inými cenami ako vo svojej internetovej predajni.
Garancia sa nevzťahuje na ceny služieb, chybne uvedené ceny a tovary, ktorých predaj je limitovaný množstvom.
Pri uplatnení garancie nie je možné použiť dodatočné zľavy alebo darčekové poukážky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia