O nás

 
 
 
Stará Vajnorská 37
Bratislava - Zlaté piesky
Po - Pi: 10:00 - 19:00
So - Ne: 10:00 - 18:00
0948 012 233
info@golfuniverse.sk
Facebook

 

 
 

Profesionálna
golfová predajňa a e-shop

 
 
 
 
 
 
O nás

Golf Universe je profesionálna golfová predajňa s eshopom s celkovou plochou viac ako 320 m2. Na dvoch podlažiach nájdete široký sortiment golfový palíc, bagov, kompletných začiatočníckych golfových setov, cestovných travel coverov a obalov, golfových vozíkov , oblečenia, topánok a doplnkov popredných svetových značiek.

 

Palice je možné ihneď otestovať na umelom driving range a na 4-jamkovom putting greene. Pri výbere správneho vybavenia Vám je k dispozícií profesionálne vyškolený personál ocenený viacerými certifikátmi, pod vedením PGA PRO trénera. Preto nezáleží či s golfom len začínate, alebo máte single handicap, v Golf Universe Vám poradíme vždy profesionálne, v príjemnom prostredí.

Unikátna kombinácia kamennej golfovej predajne v Bratislave a eshopu www.golfuniverse.sk ponúka najlepší zážitok pri nákupe golfového vybavenia. 

 

 

Golf Universe - kamenná predajňa (miesto na osobný odber eshop objednávok):

Golf in one, s.r.o.

Stará Vajnorská 37

83104 Bratislava

Slovenská republika

Zodpovedný vedúci: Ing. Miroslav Wieger ml.

Email: info@golfuniverse.sk

Tel.: +421 907 153399

Otváracie hodiny

pondelok - piatok: 10:00 - 19:00 hod

sobota-nedela: 10:00 - 18:00 hod

 

 

 

 

 

 

 
 
10 dôvodov prečo nakupovať v Golf Universe

Golf Universe je plnohodnotná profesionálna golfová predajňa a eshop, ktorý pôsobí na trhu už od roku 2006

 • Doprava zdarma - už pri nákupe za 100,-Eur Vám ponúkame dopravu zdarma v rámci Slovenska
 • Vernostný program - 2% späť vo forme kreditu - kredity môžete využiť na budúci nákup v Golf Universe a tak si ponížiť nákupnú cenu 
 • Garancia najnižšej ceny na trhu - našou snahou je ponúknuť najvýhodnejší nákup na trhu čoho súčasťou je aj priaznivá cena
 • Poradenstvo od PGA profesionála - online poradenstvo cez web chat prípadne cez telefón zabezpečuje certifikovaný PGA profesionál Ing. Miroslav Wieger ml. 
 • Team zložený z aktívnych hráčov golfu a golfových profesionálov - najprv sme sa stali hráčmi, až potom obchodníkmi. Toto nás odlišuje od konkurencie, ktorá predáva tovar. My ponúkame naše hráčske skúsenosti v kombinácii s bohatými vedomosťami o technológiách používaných pri výrobe golfových palíc.  
 • Palice na mieru - palice vieme upraviť na hráčove parametre ako výška a veľkosť dlaní, prispôsobíme druh shaftu. Správna dĺžka palíc a vhodne zvolené parametre sú nevyhnutnosťou aj keď s golfom začínate 
 • Demo days - už 8. sezónu pravidelne usporiadavame osobne zamerané Fitting Demo Days. Palice si môžete vyskúšať a fitting špecialista vám presne odporučí konkrétne parametre. Palice následne upravíme u nás v dielni alebo objednáme priamo u výrobcu
 • Rady a tipy - v spolupráci s Wieger Golf Academy pravidelne pridávame golfové rady a tipy, ktoré píšu profesionálni tréneri Peter Wieger a Miroslav Wieger ml.
 • Golfové lopty a produkty s potlačou - golfové lopty s potlačou ponúkame od 12ks, vyšitie golfových bagov už od  prvého kusu. Nemusíte byť agenútra, aby sme pre vás pripravili ponuku personifikovaných produktov.
 
 

Náš team

Najprv sme boli hráči, až potom sa z nás stali obchodníci... 

V Golf Universe nájdete vždy silný a dobre poskladaný team, na čele ktorého je Ing. Miroslav Wieger ml. - profesionálny golfový tréner, člen PGA Slovakia. 

Náš tím bol dôsledne vyberaný a zaškolený pre stopercentné uspokojenie potrieb našich klientov. Členmi nášho teamu sú profesionálni golfoví tréneri a aktívni golfoví hráči, ktorí pôsobili v slovenskej golfovej reprezentácii ako aj golfovoví nadšenci. 

Spolu tvoríme jednotný celok, ktorého cieľom ste Vy, spokojný golfista. 

Členovia teamu

 

 

Celý článok...
 
 
 
História Golf Universe

História Golf Universe sa začala písať prvým golfovým odpalom majiteľa Miroslava Wiegera ml. na jar roku 1997 na ihrisku v Bernolákove. 

 • Založenie Wieger Golf Academy v roku 2001
 • Poradenstvo klientom Wieger Golf Academy pri výbere golfových palíc
 • Otvorenie predajne vo veľkosti 25m2 v indoor centre v Bratislave na zimnú sezónu 2006/2007
 • Otvorenie predajne v Dunakliiti o rozlohe 25m2 na sezónu 2007
 • Otvorenie predajne Golf Universe o rozlohe 320m2 na ulici Stará Vajnorská dňa 7.11.2007
 • Spustenie eshopu Golf Universe v marci 2015
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia